Barikāžu atceres pasākums

20.janvāris ir 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena. Pamatskolas skolēni un arodu kursu audzēkņi piektdien, 18. janvārī, pulcējās skolas zālē uz Barikāžu atceres dienas pasākumu.
Trauksmainajās janvāra dienās pirms 28 gadiem pie ugunskuriem, pie betona bloku grēdām un smagās tehnikas izveidotajiem nocietinājumiem, pie stratēģiski nozīmīgajiem objektiem pulcējās tūkstošiem aizstāvju, tomēr īstais barikāžu dalībnieku skaits bija daudz lielāks – gandrīz visa tauta. Tie, kas uz barikādēm pavadīja savus tēvus, vīrus un dēlus, nezinot, vai viņi atgriezīsies; tie, kas palika mājās kopt lopus un uzturēt saimniecību, kamēr citi piederīgie devās uz Rīgu; tie, kas viņiem gādāja ēdienu un dzērienu; tie, kas nevarēja ierasties, bet dzīvoja līdzi – tie visi bija barikāžu dalībnieki. Direktores vietniece izglītības jomā Ineses Andersones uzrunāti, skolēni ieklausījās 1991. gada janvāra notikumu aculiecinieku stāstos.