Ciemiņi no Lietuvas

,

Aprīļa nogalē, nedēļas garumā mūsu skolā viesojās ciemiņi no Lietuvas pilsētas Alītas pamatskolas- Alytaus Dzūkijos pagrindine mokykla. Desmit lietuviešu kolēģi- skolotāji, speciālie pedagogi, apmeklēja mūsu skolu ar konkrētu mērķi- Silto smilšu un Dabas vides estētikas apmācību seminārs. Alītas pamatskola ir pirmā skola ārpus Latvijas, kur darbu uzsākusi Silto smilšu iekārta. Laipni uzņēmām ciemiņus,bet lielāko atbildību par lietuviešu kolēģiem uzņēmās direktores vietniece metodiskajā darbā Līga Kuršinska.
Semināra programma bija pārdomāta un piesātināta. Alītas skolas pārstāvji, citu starpā, iepazina mūsu skolu un skolas vidi, krāsoja smiltis, devās uz Jūrkalnes jūrmalu, brīvajā laikā iepazina mūsu šarmanto Kuldīgu. Vairāku dienu seminārā skolotāji guva gan praktiskas zināšanas, gan idejas, ko ieviest savā skolā un atzina par ļoti vērtīgu pieredzes apmaiņu par darbu speciālajā skolā.
Esam gandarīti par lietuviešu kolēģu labajām atsauksmēm gan par semināru, gan par skolu kopumā. Vēlam veiksmi! Lai pozitīvā pieredze un idejas aizceļo uz Lietuvu un gūst pielietojumu ikdienā, darbojoties ar bērniem!
www.dabasvestnieciba.lv/ Solīti pa solītim, pieaug mūsu speciālistu loks, gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.