Dalība sporta festivālā

Rīgā, 14. novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā ap pieci simti dalībnieku, tostarp arī mūsu skolas  21 audzēknis, pulcējās ikgadējā sporta festivālā “Nāc un sporto sev pa prieku!”
Trīsdesmit pielāgotās sporta stacijās katram dalībniekam bija iespēja sekmīgi veikt uzdevumus, piemēram, mest bumbu grozā, lekt uz vienas kājas, lekt no vietas, rāpot, lekt galopā, izpildīt  līdzsvara vingrinājumus. Skolēniem patika darboties, viņi sevi parādīja no labākās puses, bija patstāvīgi, droši, pacietīgi gaidīja rindā.  Īpaši aizrautīgs un aktīvs bija Pīters Pavlovskis, kurš ļoti bija gaidījis šo pasākumu. Pīteram un Kristai Būčiņai izdevās piedalīties 29 stacijās.
Trīs stundas Olimpiskajā centrā paskrēja nemanot. Rīgā pavadīta ļoti pozitīva un emociju pārpilna diena!