“Gudrinieks”

29. martā 5.a – 9.a klašu skolēni piedalījās skolas interaktīvajā erudīcijas konkursā- “Gudrinieks”, kurā nācās parādīt savas zināšanas par Latviju, Lietuvu, Poliju, Portugāli un Turciju.
Skolēni ļoti labi izprata un pieņēma interaktīvā konkursa nosacījumus. Katru klasi pārstāvēja trīs skolēni, kurus iepriekš bija izvirzījuši klases biedri, bet iespēja bija arī pārējiem klases biedriem palīdzēt savai komandai.
Erudīcijas spēlē jautājumi bija gan viegli, kā, piemēram, atpazīt Raimondu Paulu vai Krištianu Ronaldu, gan grūtāki, piemēram, kā sauc turku tradicionālo instrumentu, gan arī jautājumi, kur atlika vien minēt, piemēram, cik reizes Lietuva piedalījusies Eirovīzijā. Vislabāk ar jautājumiem tika galā 9. klases komanda. Devītie vien kļūdījās trīs jautājumos no trīsdesmit. 2. vieta- 8. klasei, 3. vieta- 7. klasei, 4. vieta- 6. klasei, 5. vieta – 5.klasei. Katra klase par dalību konkursā saņēma futbola bumbu, bet komandas pārstāvji arī rakstāmpiederumus.
Konkursa vadītāja, pamatskolas metodiskās komisijas vadītāja Inita Šmite, gandarīta par skolēnu rezultātiem un attieksmi un, domājot par nākamajiem konkursiem, gatava ņemt vērā skolēnu ieteikumus, ka jautājumi varētu būt arī grūtāki.
Priekšmetu skolotāji vērojot konkursu sprieda, kā būtu, ja būtu skolotāju komanda. Hm, tiešām, kā veiktos skolotājiem?!