Lepojamies

Patīkams bija pirmdienas rīts, kad skolas rīta līnijā mūsu skolas skolēni Dzintars Vīgners, Madars Štobis, Mārtiņš Katkēvičs, Anastasija Nikola Šefanovska saņēma pateicību par dalību projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss “Mana zeme skaistā””, kurš tika rīkots Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros un, kura aktivitāte bija uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas. Tagad skolu rotās pašu audzēkņu uzņemti foto, kuri konkursa rezultātā pārtapuši par foto gleznām.
Savukārt, 9. klases skolēnus Jāni Lagzdiņu, Evitu Bērtuli un vizuālās mākslas skolotāju sumināja par labajiem panākumiem Latviešu valodas aģentūra izsludinātajā radošo darbu konkursu skolu jaunatnei “Kas manu tautu dara stipru”. Latvijas Valsts simtgadē Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu krājumu „Kas manu tautu dara stipru”, kurā apkopoti ikgadējā konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti un zīmējumi, citu starpā grāmatā iekļauti arī Jāņa un Evitas zīmējumi. Lepojamies un priecājamies par bērnu sasniegumiem!