Popiela

27. marta pēcpusdienā skolas zālē varējām satikt gan latviešu, gan ārzemju māksliniekus, tostarp grupu “Bermudu divstūri”, Alan Walker, ansambli “Dzeguzīti”, Andri Ērgli, Ozolu, Jolandu Suvorovu, saldo dīdžeju Marshmello kopā ar britu grupu Bastille. Skolā POPIELA! Skolēni iejutušies mākslinieku tēlos un sagatavojuši 18 priekšnesumus.
Mākslinieki kāpa uz skatuves un priecēja skatītājus ar saviem priekšnesumiem, skatītāji zālē dungoja un juta līdz, bet žūrijai bija grūts uzdevums- noteikt uzvarētāju.
Pēc koncerta dalībnieki saņēma pateicības rakstus un saldumus, bet skatītāji bija aicināti balsot par sev tīkamāko priekšnesumu.
Balsojuma rezultāts: 1. vieta ar vienādu punktu skaitu 1.GP1 kursa I. Busuļa, R. Sejāna, M. Rivas izpildītai dziesmai “Es Tev šodien saku – jā” un 8.a klases priekšnesumam “Pastum, pastum, pietupies…”
Žūrijas vērtējums: uzvarētāji- 8.cb ar Andra Ērgļa ”Vēstules no Parīzes”; Agris Baldiņš- Jolandas Suvorovas “Pusdienu dziesmiņa”; 1./2. klases ar grupas Dzeguzīte dziesmu “Anniņa vanniņā” un 5. klases priekšnesums ar dīdžeju Marshmello.
Kāds pārdzīvoja, ka uznācis skatuves drudzis, cits bija lielā sajūsmā par skatītāju atbalstu, kāds no sirds izbaudījis uzstāšanās prieku, tādas un tamlīdzīgas emocijas pēc uzstāšanās. Bet, skatītāju un dalībnieku atzinums- izdevies pasākums.
Paldies kursantam Uģim Brūderam par priekšnesumu iemūžināšanu video. Pēc pasākuma Uģis bija vispieprasītākais skolas biedrs.