Reģionālais fināls “Skaļās lasīšanas sacensības 2019” Kuldīgā

5. aprīlī Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā notika Kuldīgas un Skrundas novada skolu 5.-6. klašu skolēnu skaļās lasīšanas sacensībās reģionā. Pavisam piedalījās 14 dalībnieki. Mūsu skolu pārstāvēja 4.a klases skolēns Roberts Kīnasts, kurš bija ieguvis uzvarētāja kroni Pelču bibliotēkas rīkotajās skaļās lasīšanas sacensībās. Kuldīgā Roberts ieguva 106 no 150 punktiem un saņēma diplomu par dalību konkursā. Atbalstīt dēlu bija ieradusies arī Roberta mamma, kura pēc konkursa atzina, ka ļoti paticis, kā Roberts lasījis, kaut arī bijis jūtams uztraukums. Skolēna audzinātāja Līga priecājās par Roberta sasniegumu, sakot, ka viņam tiešām labi sanāk. Paldies audzinātājām Laurai un Līgai, kuras palīdzēja Robertam sagatavoties sacensībām.