“Saules ota”

24. janvārī skolā pulcējas skolēni, kuri ir labos draugos ar zīmēšanu un krāsām. Zīmētāji un gleznotāji no Lažas speciālās internātpamatskolas, Liepājas Līvupes pamatskolas- attīstības centra, Upesgrīvas internātpamatskolas, Kalnsētas speciālās internātpamatskolas, Kalnu vidusskolas un mūsu skolas piedalījās Pelču speciālās internātpamatskolas- attīstības centra rīkotajā vizuālās mākslas konkursā “Saules ota”.
Konkursa tēma bija veltīta Latvijas simtgadei. Mazo zīmētāju darbiņos iespurdza dažnedažādi Latvijas putni, pieredzējušākie zīmētāji attēloja Latvijas sadzīves ainavas, vēl arī darbos varēja skatīt latvju tautumeitas. Darbi skolēniem izdevās radoši, skaisti un latviski, kurus neatkarīga žūrija vērtēja piecās grupās. Visi mākslinieki saņēma pateicības, savukārt Krišjānis Valters, Jānis Daniels Zaharevskis, abi no Upesgrīvas, Kristaps Groskaufmanis, Jānis Ralfs Lagzdiņš, abi no Pelčiem un Arnita Feldmane no Liepājas saņēma atzinību.
Konkursa dalībniekiem pēc uzdevuma veikšanas bija iespēja ciemoties z/s “Nornieki”, kura nodarbojas ar strausu audzēšanu.
Uz tikšanos nākamgad, atkal janvārī!