SMU tirgojas Kuldīgā un Rīgā

Piektdien, 7. decembrī, mūsu skolas trīs SMU (skolēnu mācību uzņēmumi): “Gudrais cepums”, “JĒPIS”, “Smart Wood” ar savu saražoto produkciju devās uz Kuldīgas tirdzniecības centru “Rimi”, lai piedalītos reģionālajā pasākumā CITS BAZĀRS. Tirgošanās Kuldīgā bija ļoti veiksmīga, skolēni pārdeva visu līdz paņemto produkciju un SMU “Smart Wood” saņēma nomināciju “Labākā pārdošanas komanda”, kuru pārstāvēja Edgars Bulis, Ansis Peterlēvics un Jānis Bērziņš. SMU “Gudro cepumu” pārstāvēja Evija Bule un Agate Liniņa, savukārt, SMU “JĒPIS”- Uģis Brūders, Agris Baldiņš, Oļegs Pavlovs.
Sestdien, 8. decembrī, tirdzniecības centrā Domina Shopping notika jau par ikgadējo pirms svētku tradīciju kļuvušais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS ziemā, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja skolēni no visas Latvijas. Šogad smelties iedvesmu Ziemassvētku dāvanām un atrast sev noderīgas preces ikdienā piedāvāja 170 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos 400 komandu konkurencē. Lepojamies, ka mūsu skolas uzņēmums “JĒPIS” izturēja lielo konkurenci. Uzņēmums apmeklētājiem piedāvāja ekoloģisku produkciju- žāvētus ābolus, gatavotus pēc senām metodēm uz malkas plīts.
Skolēni priecīgi par gūto pieredzi un enerģijas pilni turpināt darboties.
Paldies skolotājai Evija Jakubovskai par ieguldīto darbu un atbalstu skolēniem gan produkciju tapšanā, gan realizēšanā.